۱۳۹۶ بهمن ۲۲, یکشنبه

شاذیات رئیس جمهور!حسن روحانی در مراسم سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی با تاکید بر اتحاد ملی فرمودند:

برخی را از قطار انقلاب پیاده کردیم که می‌توانستیم پیاده نکنیم و اکنون باید همه را به این قطار دعوت کرد.

خیر جناب روحانی!

شما اساسا فهم و شناخت درستی از «انقلاب خمینی» و «خمینی انقلاب» ندارید!

جناب روحانی – بفرموده همان امامی که امروز امهات انقلابش را زیر سوال بُردید:

من امروز بعد از ده سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچون گذشته اعتراف می‌کنم که بعض تصمیمات اول انقلاب در سپردن پست‌ها و امور مهمّه کشور به گروهی که عقیده خالص و واقعی به اسلام ناب محمدی نداشته‌اند، اشتباهی بوده است که تلخی آثار آن، به راحتی از میان نمی‌رود؛ گر چه در آن موقع هم من شخصاً مایل به روی کار آمدن آنان نبودم ولی با صلاحدید و تأیید دوستان قبول نمودم و الان هم سخت معتقدم که آنان به چیزی کمتر از انحراف انقلاب از تمامی اصولش و هر حرکت به سوی آمریکای جهان‌خوار قناعت نمی‌کنند، در حالی که در کارهای دیگر نیز جز حرف و ادعا هنری ندارند. امروز هیچ تأسفی نمی‌خوریم که آنان در کنار ما نیستند چرا که از اول هم نبوده‌اند. انقلاب به هیچ گروهی بدهکاری ندارد و ما هنوز هم چوب اعتمادهای فراوان خود را به گروه‌ها و لیبرال‌ها می خوریم.

...

جناب روحانی ـ متاسفانه نه امام را شناختید و نه انقلاب امام را شناخته اید.ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
داریوش سجادی
@dariushsajjadi44

۱ نظر:

ناشناس گفت...

مثل همیشه درست می زنید به خال ! نمیدانم کجا و چگونه و چه خوانده اید که این همه نکته سنج و تیز بین و از همه مهمتر حق گو هستید . اما میدانم شیر پاک خورده اید . خداوند عزیزانتان را حفظ کناد و امواتتان را رحمت . بسیار دعاگو و ارادتمند شما : هرمس حکیم !