۱۳۹۶ آذر ۲, پنجشنبه

نازبالشی برای داعش!محمدرضا خاتمی بنمایندگی از جناح اولترا اصلاح طلبان ضمن تخطئه حضور نظامی ایران در سوریه و نفی این واقعیت که اگر با داعش بیرون مرزها نجنگیم مجبور خواهیم بود آنها را در داخل میزبانی کنیم، فرموده اند:

داعش برای ایران خطرناک نیست (!) و بخاطر تفاوت های زبانی، مذهبی و روشنفکری موجود در ایران داعش امکان نفوذ در کشور ما را ندارد!

آقای خاتمی ظاهرا در تحلیل مسائل سیاسی بصورتی افراطی مبتلا به سانتی مانتالیسم شده اند!

جناب آقای خاتمی!

آیا تصور فرموده اید در مواجهه با داعش با یک حلقه فکری ـ فلسفی رو در روئیم که قرار است بعد از استقرار در مبادی ورودی شهر های ایران با راه انداختن کرسی های آزاد اندیشی بستر تعاطی آراء و تنویر افکار عمومی را از طریق مباحث آنتالوژیک و با عمقی اپیستمولوژیک شناژبندی فرمایند!؟

مزاح می فرمائید؟

فرمایش شما قرینه ابراز لحیه ماری آنتوانت همسر لوئی شانزدهم قبل از انقلاب کبیر فرانسه است که از منتهی الیه برج عاج نشینی وقتی مطلع شد شورش مردم بدلیل آن است که نانی در سفره ندارند معظم له خیراندیشانه توصیه فرمودند:

خوب بجای نان بروند بیسکویت بخورند!

بزرگوارا!

ظاهرا تمام ۶ سال گذشته بی اطلاع از واقعیت های ماجرا بودید که چگونه وحوش داعش در زمین شامات و عراق در حال سر بریدن و آدم خواری برای رسیدن به ایران و ذباحی و سلاخی ایرانیان بی تابی و لحظه شماری می کردند.

به اقتفای این اندیشه مشعشع تان، استبعادی ندارد تا آنک از جانب معظم له و حلقه هم سویان معظم له مطالبه محاکمه سردار سلیمانی به اتهام نقض حقوق بشر و سرکوب آزادی بیان و اندیشه داعشیون (!) را نیز چشم انتظاری کنیم!

جناب آقای خاتمی!

این دیگر اسمش اصلاح طلبی نیست و تنها عقده گشائی از سر غیظ و نفرت بابت ناکامی های تان در مقابل کامیابی های مخالف مفروض تان در خیابان آذربایجان است!

کاش لااقل تاسی به امیرالمومنین می کردید و فرمایش ایشان را سرمشق املای خود قرار می دادید که با سلاست و صلابت فرمودند:

به خدا قسم هیچ ملتی خوار نشد جز آنکه با دشمن در درون خانه اش جنگید!

..........................

داریوش سجادی
@dariushsajjadi44

هیچ نظری موجود نیست: