۱۳۹۳ مهر ۱۹, شنبه

خوابگردها!


اعتراض برخی از منسوبین به اصلاح طلبی به دکتر حسن روحانی بابت پاسخ ایشان به پرسش خبرنگار تلویزیون CNN درباره بازداشت روزنامه نگاران در ایران مبنی بر آنکه: «فکر نمی کنم فردی به جرم روزنامه نگاری، یا به خاطر فعالیت رسانه ای در ایران دستگیر شده باشد. یک فرد می تواند یک خبرنگار و یک گزارشگر باشد و جرم مرتکب شود.» موید نوعی رویـا اندیشی و خوابگردی نزد این اقشار فانتزی است!
این مشابه همان رفتاری بود که از ایشان بعد از ترور «اسدالله لاجوردی» دادستان پیشین انقلاب در دهه 60 بروز کرد.
در شهریور 77 نیز که لاجوردی به دست عوامل گروهک تروریستی «مسعود رجوی» در تهران ترور شد. بخش معناداری از منسوبین به اصلاح طلبی بعد از ابراز تاسف رئیس جمهور خاتمی بابت شهادت «اسدالله لاجوردی» ترش رویانه نسبت به چنین واکنشی از رئیس جمهور روی برگرداندند و به طعنه یا تصریح بابت واکنش خاتمی ایشان را شماتت کردند.
در باور ایشان گوئی رئیس جمهور قانونی مملکت، رهبر اپوزیسیون برانداز است و می بایست بابت ترور یک شهروند ایرانی در روز روشن و در بازار تهران آن هم توسط کثیف ترین بقایای «اصحاب وحشت و نفاق» ابراز شعف و شادمانی و بشکن و بالا بنداز می فرمودند و ضمن تبریک به ملت قهرمان ایران یک هفته جشن ملی در سرتاسر کشور اعلام می کردند!!!
بقایای همان اصلاح طلبان معوج اکنون و در دهه 90 نیز با فهم اپوزیسیونی از رئیس جمهور مملکت، خوابگردانه متوقع اند روحانی در مواجهه با آن پرسش خبرنگار مزبور می فرمودند:
««این نشانه حاکمیت استبداد و دیکتاتوری در ایران است و من به شما قول می دهم با تکیه بر حامیان خودم به مصاف این دیکتاتوری ژورنالیسم ستیز رفته و انشاالله در آینده ای نزدیک ملت ایران فرشته آزادی را در آغوش خواهند گرفت»»
و روحانی در ادامه شورمندانه و متهورانه در مقابل دوربین CNN اشعار می داشتند:
الله اکبر ـ الله اکبر ـ مرگ بر استبداد! مرگ بر دیکتاتوری جمهوری اسلامی! زنده باد آزادی! زنده باد روزنامه نگاران در بند»» !!!
معلوم نیست این اقشار متوهم کی و کجا قرار است از بستر رویا برخیزند؟

هیچ نظری موجود نیست: