۱۳۹۶ اردیبهشت ۱۳, چهارشنبه

بی مرزی بی شرمی!

عطف به انتشار خبر کشف محموله کالای قاچاق در منزل یک وزیر دولت تدبیر و امید و تعلق آن کالاها به صبیه محترمه آن وزیر نسبتا محترم مشاهده شد آقای پورمحمدی وزیر دادگستری بمیدان آمده و ضمن اثبات قاچاق نبودن کالاهای مزبور از کسی که چنین اتهامی را متوجه دولت تدبیر و امید کرده خواسته از مردم و هیات دولت عذرخواهی کند.

فرمایش جناب وزیر مصداق بارزی است از تناول حیا و قی کردن آبرو!

آقایان ظاهرا اصرار بر اثبات بی مرزی بی شرمی دارند!

گیریم کالاهای مزبور قاچاق نبوده و با طی مراحل دقیق قانونی وارد کشور شده. اما شایسته است دولتمردان کابینه کم فروغ تدبیر و امید بفرمایند این خاصه خرجی ها را با کدام مجوزی چنین گشاده دستانه و با ثمن بخس خدمت اقارب خود صله فرمائی می فرمائید!؟

دختر خانم جناب وزیر بر اساس کدام شایستگی توفیق این را دارند تا از جوار اعتبار «بابائی» بتوانند وارد کننده البسه کودکان به ایران شوند؟

آیا این امتیاز برای دختر خانم های همه «بابائی» های بی نام و نشان مملکت هم موجود و در دسترس هست یا فقط صبیه محترمه جناب وزیر هستند که از جوار اعتبار ددی محترم شان می توانند اقدام به بیزینس در چنین اندازه هائی بفرمایند؟

گذشته از آنکه شرم تان نمی شود وقتی رهبری دو سال است بر طبل اقتصاد مقاومتی می کوبند و تاکید بر تولیدات داخلی می کنند و آنگاه حضرات در کنار علیا مخدرات تخم دو زرده فرموده و در کمال بی آزرمی اهتمام عالیه خود را به وارد کردن پوشک و تنبان بچه و سیسمونی و اسباب و ادوات حمام زایمان از بلاد خارجه مصروف می فرمایند!؟

دولتمردان کابینه تدبیر امید اکنون که چنین خردورزانه مُلکداری می کنند مستدعی است حجت را تمام کرده و بمنظور مصون ماندن از گزند شور چشمان خود را مسلح به خرمهره نیز بفرمایند تا خدائی نکرده از جانب حرامیان چشم زخمی متوجه ایشان نگردد نعوذ بالله!

۱ نظر:

محمد گفت...

سالهاست فارغ از اينكه إصلاح طلب يا اصولگرا بر سر كار باشد طبق آمار رسمى مملكت دهها ميليارد دلار كالاى قاچاق توسط به قول مرحوم أحمدى نژاد برادران قاچاقچى خودمون وارد مملكت ميشه و حالا بعد از خبر ورود چند كارتون پوشك با رانت بابايى إصلاح طلب داريوش سجادى نگران اقتصاد مقاومتى شده !
توى پرانتز عرض كنم اگه راجع به اون ميلياردها دلار كالاى قاچاق هم قبلا مطلب نوشتيد و مسئولان اون موضوع رو هم به بى شرمى و بى حيايى متهم كرديد و سوال كرديد شما با چه پشتوانه اى اين كار ها رو ميكنيد بنده پوزش ميخوام كه چنين مقاله اى رو قبلا رويت نكرده بودم ولى اگه در مورد اون مسائل قلم فرسايى نكرديد اجازه بديد اين مطلب رو به حساب بغض روحانى و نه حب اقتصاد مقاومتى بگزاريم
پاينده باشيد