۱۳۹۶ اردیبهشت ۲۷, چهارشنبه

من صدای انقلاب شما را شنیدم!تاریخ سرشار از عبرت است از جمله عبرت های آن تکرار پذیر شدن آن است.

بیانیه حسن روحانی درباره انتخابات بخصوص این قسمت از آن بیانیه مبنی بر این که:

اینجانب متعهد می‌شوم با اتکا به قوانین و اسناد بالادستی کشور و با اجرای برنامه‌ کارشناسی و دقیق تهیه‌شده برای دولت دوازدهم، در مسیر تعالی کشور و بر مبنای شعار «آزادی، امنیت؛ آرامش و پیشرفت» حرکت نمایم.

این بخش از بیانیه روحانی تداعی کننده آخرین تلاش محمد رضا پهلوی در آخرین روزهای سلطنت اش در ایران بود که از موضع استیصال پیغام معروف «من پیام انقلاب شما مردم را شنیدم و قول می دهم همه چیز را درست کنم» را مقابل دوربین تلویزیون قرائت کرد.

ندامتی که توام با تاخیر بود و دیگر همه چیز برای اعلی حضرت دیر شده بود و ملت با قدرت این درس را در تاریخ بنام خود به همه مزورین داد که یک ملت را می توان یک بار فریب داد اما نمی توان ایشان را برای همیشه فریب داد و بموقع همان ملت سیلی شماتت خود را به مزورین مزبور خواهند زد!

آقای روحانی ـ دیدید چقدر زود دیر شد!؟

متاسفانه صدای اعتراض مردم را دیر شنیدید!


۲ نظر:

رحيم گفت...

داريوش گرامى !
بعد از انتخابات مجلس تحليل شما اين بود كه تهران به نظام راى منفى داد. امروز هم شهامت آنرا داشته باشيد كه اعلام كنيد اكثريت مردم ايران به آنچه شما و همفكرانتان آرمان هاى انقلاب ميناميد راى منفى داد. ٤ سال پيش نتيجه را حاصل مهندسى انتخابات توسط امريكا دانستيد امروز تحليلتان چيست؟ بنده هم با شما در مورد دوسيه نحيف روحانى موافقم ولى امروز ٢٤ ميليون ايرانى با وجود همه مشكلات به كسى راى دادند كه با انچه شما ارمان هاى انقلاب ميدانيد بيگانه است.
اكثريت مردم ايران امروز فرياد زد كه از سياست هاى ٤٠ ساله اين نظام و ارمانگرايى پوشالى كه منجر به انزواى جهانى ايران شده خسته است و طرحى نو ميخواهد.
اين ٢٤ ميليون نه راى به كارنامه ضعيف روحانى بلكه يك نه بزرگ به سياست هاى كلى نظام بود
اى كاش گوش شنوايى بود

ناشناس گفت...

تحليل شما كه كامل غلط بود ولى سوال اصلى اينجاست أمثال شما كى ميخواهيد صداى مردم رو بشنويد