۱۳۹۵ دی ۲۵, شنبه

شب آبستن ماجرا است!هر چند در ایران و بصورت طبیعی افکار عمومی و رسانه ها و محافل و شخصیت های سیاسی درگیر خبر فوت هاشمی رفسنجانی و تبعات و عوارض آنند و همین امر منجر به آن شده تا از سوی ایرانیان تحولات حائز اهمیتی در آمریکا و در آستانه آغاز به کار رسمی «دونالد ترامپ» در کاخ سفید مورد غفلت واقع شود.

تحولاتی که در یک برآورد ریزسنجانه موید آن است که می توان اتفاقاتی قریب الوقوع در اندازه شهرآشوبی هائی خشونت طلبانه را در واشنگتن و همزمان با مراسم تحلیف ترامپ در بیستم ژانویه توقع کرد!

من حیث المجموع بوی نامطبوعی از بطن تحولات زیرپوستی منبعث از روی کار آمدن رئیس جمهوری بیرون از قانونمندی های «محافل قدرت و ثروت گلوبالیست های آمریکائی» شامه ناظران سیاسی در آمریکا را می آزارد.

پیش تر در مقاله «دونالد ترامپ بهانه است ـ اصل نظام نشانه است» ورود نامیمون «جورج سورس» معمار و سرمایه گذار معروف انقلاب های مخملی به پروسه ترامپ ستیزی بعد از انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا را خبر داده بودم.

اکنون نیز همه شواهد می تواند موید آن باشد که کلونی گلوبالیست ها با در دستور کار قرار دادن «رئیس جمهور بی حیثیت» اهتمام خود را معطوف به آن کرده اند تا از طریق «مهار ترامپ» در تله آشوب و بحران های شهری و امنیتی متعدد و گسترده بتوانند ترامپ را تا آن اندازه مبتلا به بی حیثیتی سیاسی و اجتماعی و اخلاقی کرده تا بدآن طریق و بمنظور به متابعت کشاندن و مهار «ترامپی سرکش» موازنه قوا را بنفع خود برقرار سازند.

پروژه ای که در بالاترین سطح می تواند به ترور سیاسی یا حتی فیزیکی ترامپ نیز ختم شود.

خبر معنادار «اخراج بدون دلیل و سابقه رئیس گارد ملی واشنگتن» که گارد تحت امرش مسئول تامین امنیت مراسم تحلیف ترامپ است، آن هم تنها یک روز قبل از برگزاری مراسم تحلیف (!) علامتی هشدار دهنده می تواند باشد دائر بر این گمانه که گویا سایه نشینان ماجراهائی را در سر می پرورانند. (اینجا)

ماجراهائی که در صورت منجر شدن به «آشوب در شهر» قرینه ای از ماجرای ۸۸ در ایران خواهد بود که در هر دو نمونه «سه عامل» با یکدیگر این همانی می کند:

ـ حلقه سرمایه داران جهانگرا با محوریت سورس

ـ آشوب شهری

ـ بی حیثیت کردن رئیس جمهوری نامقبول برای آشوبیان.

در صورت محقق شدن چنین فرآیندی می توان این باورداشت که «چاقو دسته خود را نمی بُرد» را ناراست انگاشت!

علی ایحال شواهد موید آن است که در آمریکا شب آبستن ماجراهائی است!


۳ نظر:

ناشناس گفت...

به همان اندازه ایران هم آبستن ماجرای مرگ ناگهانی ، سریع ، مشکوک و سوال برانگیز هاشمی رفسنجانی است . سوالی که همان ابتدا در ذهن این بنده ایجاد شد که چرا هیچ عکسی از بستری بودن وی در بیمارستان به مانند ، مهدوی کنی ، موسوی اردبیلی ، عگسراولادی ، محمدی گیلانی یا حتی آیت الله خمینی منتشر نشد ؟!

ناشناس گفت...

عکسی منتشر نشد چونکه همانگونه که خودتان گفته اید، مرگ ایشان ناگهانی بوده است.
خودتان، پیشاپیش جواب خود را داده اید

ناشناس گفت...

با درود خدمت شما
احتمال اینکه آقای هاشمی مانند فرزند امام قربانی بازیهای مافیایی درون حلقه قدرت شده باشد زیاد است.