۱۳۹۵ دی ۲۸, سه‌شنبه

شاسکول ها!مطابق تعریف لغتنامه دهخدا «شاسکول» به کسی اطلاق می شود که نمی توان روی حرف هایش حساب کرد!
نمونه برجسته شاسکولان انهائی بودند که در بحبوحة ماجرای درگذشت آقای هاشمی رفسنجانی خبر از «قتل ایشان» دادند!
افرادی نظیر روح الله زم و مهدی خزعلی که کورتکس های مغزشان تا آن اندازه کم تحرک بود تا قبل از ایراد چنان ترهاتی لااقل بفهمند دارند درباره کسی چنین ادعای شاذی را مطرح می کنند که دخترانش (فائزه و فاطمه) به عینه نشان داده اند تا آن اندازه بی پروایند که ۳۸ سال بدون توجه به توصیه پدر از هر فرصتی بهره می برده اند تا ماجرای مرگ آیت الله لاهوتی در اوین را قتل معرفی و اطلاق کنند و در کنار ایشان عفت السادات مرعشی وجود دارد (همسر مرحوم هاشمی) که نشان داده تا آن اندازه جسور هست که می تواند در مقابل دوربین تلویزیون فراخوان شورش شهری به شهروندان بدهد!
این کمال شاسکولی است که مشارالیهما فاقد چنین حظی اند تا بفهمند در صورت صحت چنین ادعائی قبل از هر کس این خانواده مرحوم هاشمی می بودند که به اعتبار پیشینه شناخته شده شان به خون خواهی مرحوم برمی خاستند!
شاسکولان مزبور علیل تر از آن بودند تا بفهمند اسیر تله «سازمان های این کاره» شدند و «برادران» به کفایت شاسکولان عزیز را از طریق «منابع موثق» به این ایقان رساندند که «جناب هاشمی مقتول شده» تا از این طریق معرکه گردانی این «شاسکولان مشنگ» را کساد کرده و ایشان را به اصطلاح رایج در بازیهای امنیتی «سوزانده» و مبدل به مهره سوخته نمایند! که نمایاندند!

هیچ نظری موجود نیست: